Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’de faizsiz bankacılığın öncüsü Albaraka Türk Katılım Bankası olarak, bünyemizde bulunan gayrimenkulleri alıcılarla buluşturuyoruz. Yatırım veya kullanım amacı ile satın almak istediğiniz gayrimenkule piyasadan daha uygun fiyata ilanlarımızdan ulaşabilirsiniz. Bankamızda satışa çıkan tüm gayrimenkulleri kolayca listeleyebilir, satın almak istediğiniz gayrimenkul hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve teklif verebilirsiniz.

Card image cap

Arsa

Bankamız mülkiyetine geçmiş olan arsa ve tarlalar bankamız tarafından 60 aya kadar finanse edilebilmektedir. Detaylı bilgi için 0531 393 24 73 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz veya en yakın şubemize bekliyoruz.

İncele
Card image cap

İşyeri

Bankamız mülkiyetine geçmiş olan işyeri ve ofisler bankamız tarafından 60 aya kadar finanse edilebilmektedir. Detaylı bilgi için 0531 393 24 73 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz veya en yakın şubemize bekliyoruz.

İncele
Card image cap

Mesken

Bankamız mülkiyetine geçmiş olan meskenler bankamız tarafından 120 aya kadar finanse edilebilmektedir. Detaylı bilgi için 0531 393 24 73 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz veya en yakın şubemize bekliyoruz.

İncele

SSS

Image